מרפאת שיניים כפר סבא לילדים

רבים מאתנו פיתחו חרדה דנטלית אותה אנו נושאים עמנו באדיקות ואף מורישים אותה לילדים שלנו. לא נדיר לשמוע הורה המנסה לחנך את ילדו לשמירה על היגיינת השיניים ועל הדרך מקנה לו פחדים וחרדות מיותרים. שמענו הרבה הורים המתרים בילדיהם כי אם לא יצחצחו שיניים יאלצו לבלות על כיסא העינויים של רופא השיניים והרופא יקדח בשיניהם עם מקדחה מפחידה.

מיותר לציין כי כל המשפטים הללו הינם הרסניים לחלוטין וחבל מאוד שההסברה בדבר טיפולי השיניים ייעשה באופן שכזה. הרי במוקדם או במאוחר ייאלץ אותו ילד לבקר אצל רופא השיניים. אז נכון שאם הוא ישכיל לשמור על שיניו הוא יסבול פחות מכאבים או מעששת אך עדיין אין להכניס בלב הילד את החרדה מפני רופא השיניים במיוחד לאור העובדה שקיימים היום כמה וכמה מרפאות שיניים לילדים המרככים מאוד את הטראומה והופכים אותה לחוויה נעימה ככל האפשר. בעיר כפר סבא לדוגמא, תוכלו למצוא את ד"ר לאורה ירושלמי שטראוס, רופאת שיניים לילדים, המעניקה טיפול שיניים חוויתי ונעים עד כי הביקור במקום הופך לאטרקציה בעבור הילדים. מרפאת שיניים כפר סבא, "המרפאה", מציעה את הרופאה הטובה ביותר ואת הטיפולים הטובים ביותר בהתאם לגיל הילד ולרמת ההבנה שלו.

למה צריך רופאת שיניים לילדים?

רוב ההורים של היום מכירים את טיפולי השיניים מזווית קשה וטראומתית. הסיבה לכך היא כי בעבר הייתה הרבה פחות מודעות לחשיבות של התאמת הטיפול לגיל הילד. רופא השיניים שטיפל במבוגר טיפל גם בילד בלי ליצור אתו דו שיח ומבלי לנדב לו הסברים לגבי מהות הטיפול ומטרותיו. יש שיגדירו את הטיפול ההוא כאכזרי למדי כי כך הוא אכן הצטייר בעיני הילד. הרופא הושיב אותו על כיסא הטיפולים ודרש ממנו לפתוח את פיו ומכאן והלאה עשה בו הרופא כרצונו מבלי שיוכל להתלונן.

אותם הורים מחפשים עבור ילדיהם משהו אחר. "המרפאה", מרפאת שיניים כפר סבא, זיהתה את הצורך במרפאה ייעודית לילדים שם ייערכו טיפולי שיניים באווירה אחרת שתשאיר טעם טוב בפי המטופל ולא יגרום לו לפתח חרדות אותם יעביר אחר כך הלאה לדור הבא.

אז אם אתם מתגוררים באזור כפר סבא, דעו, יש לכם מרפאה מיוחדת במינה שתעניק את המיטב ואת המרב לילדיכם. הם כבר לא יפחדו כמוכם...