מרפאת שיניים לילדים בכפר סבא

כשאנחנו אומרים לבני הדור הקודם כי קיימת כיום מרפאת שיניים מיוחדת לילדים, הם מתפעלים מכך מאוד, איך לא חשבו על זה קודם? הילדים של פעם ידעו שאם לא השכילו לשמור היטב על שיניהם, נאלצו לבקר אצל רופאי השיניים הקשוחים שטפלו בקטנים כמו בגדולים, וכמו כל עולם הרפואה שהיה בעבר בו היה היחס של הרופא למחלה ולא לחולה, כך גם רופאי השיניים ראו 'שיניים' ולא את האדם או את הילד שמייצג את אותם השיניים וההרגשה של המטופלים הייתה כמובן בהתאם.

ההורים חוששים...

רופאי השיניים של הילדים מספרים היום על הורים חרדים מפני הטיפול הצפוי לילדם הם באים עם ילדיהם למרפאה כאשר הילדים כל ללא מבינים מה הפחד והחרדה... הסיבה לחרדה של ההורים מובנת לאור הטראומה אותה חוו בילדותם. אך הילדים של היום כבר מכירים מציאות שונה לחלוטין. מרפאת שיניים לילדים נראית להם ידידותית ביותר, היא בנויה ומתוכננת במיוחד עבור הילדים כדי שהביקור אצל הרופאה לא ייהפך לטראומה שאותה 'יסחבו' איתם לאורך השנים הבאות.

רופאת שיניים בכפר סבא – במיוחד לילדים!

ילדי כפר סבא זכו ובעירם ישנה מרפאת שיניים לילדים שנקראת "המרפאה" המציעה את טיפולי השיניים הנחוצים באווירה הכי חווייתית ונעימה עד כי הילדים מבקשים לבקר שוב ושוב במקום. רופאת השיניים המטפלת בילדים מכירה היטב את עולם הילד ויודעת כיצד לרכוש את אמונו המלא. היא מעניקה לו הסברים לכל אורך התהליך, היא לא תעשה כלום לפני שתסביר לילד מה הוא עומד להרגיש ולמה כדאי לו לשתף פעולה, היא גם לא מתחילה בטיפול השיניים מבלי להראות לילד קודם לכן במה המדובר ומהי המטרה בטיפול השן. כאשר הילד שותף לתהליך, שיתוף הפעולה יהיה גבוה הרבה יותר והמחמאות הרבות והפרס המובטח יגרמו לילד לשבת יפה עם פה פתוח לרווחה עד לסוף הטיפול.

תושבי כפר סבא? יש לכם כתובת

אם התמזל מזלכם ואתם מתגוררים באזור כפר סבא, לא תצטרכו לתור אחר רופא שיניים מיוחד עבור הילדים. רופאת שיניים בכפר סבא ב"המרפאה" מציעה את הטיפול החוויתי והאטרקטיבי ביותר.

תתכוננו למשהו שלא חשבתם עליו...