רופא שיניים בכפר סבא

מרפאת שיניים לילדים יכולה להוות את פתרון הפלא עבור השיניים של ילדכם. הורים רבים אינם מודעים כלל לחשיבות העצומה של טיפול מונע. אך למעשה, מי שטורח לבקר באופן קבוע אצל רופא שיניים בכפר סבא, יכול למנוע לעצמו לא מעט כאב ראש והוצאות מיותרות בהמשך הדרך. רופא שיניים אשר מומחה בטיפול בילדים, יכול לאבחן סמוך לבקיעת השיניים האם הילד נמצא בסיכון לחלות במהלך חייו במחלת העששת. בעזרת אבחנה נכונה וטיפול מונע, ניתן לא פעם לחסוך לילד טיפולים כואבים ומיותרים ולהפוך עבורו את הביקור במרפאה לחלק שיגרתי מסדר היום שלו. הפיתוחים הטכנולוגיים הקיימים היום בשוק, מאפשרים טיפול מונע ידידותי ואינו כואב, ולכן אין סיבה כי הילד יפחד מרופאי שיניים או ישנא להגיע למרפאה.

מרפאת שיניים לילדים – מתי כדאי להגיע בפעם הראשונה?

בעבר נהוג היה להביא את הילד לבדיקה ראשונית אצל רופא שיניים בכפר סבא, רק לאחר גיל 3 שנים. אך היום, בהתאם להמלצות של האגודה האמריקאית לרפואת שיניים, מומלץ להביא את הילד לבדיקה כבר לאחר בקיעת השן הראשונה שלו. קודם כל, בצורה כזאת ניתן יהיה להרגיל את הילד לביקורים שגרתיים אצל רופא שיניים, מבלי להתמודד עם התקפי פחד, חרדה או סתם חוסר רצון ללכת. ברגע שהילד מבין כי הביקור במרפאה הוא הכרחי אך אינו כואב או לא נעים בשום צורה, רמת ההתנגדות שלו תפחת באופן משמעותי. בצורה כזאת, ניתן יהיה להבטיח בעתיד טיפול קבוע אצל רופא השיניים, מבלי לחשוש מתגובות אמוציונליות. מעבר לכך, בדיקת שיניים בשלב מוקדם כל כך, מאפשר לאבחן את הילד ולקבוע הם הוא נמצא בקבוצת סיכון לחלות בעששת. זהו זמן מושלם לבדוק האם קיימים פגמים התפתחותיים בשיניים של הילד, דבר שניתן למנוע מבעוד מועד. בעזרת משחות מיוחדות ניתן לשמור על השיניים מפני עששת, ולמנוע קידוחי שן מיותרים בעתיד

לסיכום, ביקור מוקדם אצל רופא שיניים בכפר סבא יכול למנוע מילדכם שנים ארוכות של פחד וחרדה מפני רופאי שיניים. מרפאת שיניים לילדים מאפשרת לילד טיפולים מונעים, אשר מבטיחים לו שיניים בריאות וחזקות לאורך שנים.